Mūsų siūlomi produktai

KOBZARENKO grūdų kimštuvai ir grūdų iškrovimo mašinos

KOBZARENKO grūdų kimštuvai ir grūdų iškrovimo mašinos skirti grūdų laikymo lauko sąlygomis plastiko rankovėse technologijai.

Plastiko rankovės grūdams Silobolsa Plastar

Grūdų laikymas SILOBOLSA PLASTAR rankovėse - patogus ir patikimas grūdų laikymo sprendimas visiems ūkininkams.

KOBZARENKO grūdų perkrovimo puspriekabės

ZAVOD KOBZARENKO perkrovimo puspriekabės PBN skirtos greitam ir patogiam grūdų perkrovimui.

Akėčios

Priešsėjinio dirbimo akėčios KRASNIANKA skirtos ankstyvam pavasariniam arimų dirbimui. Pirštinių akėčių standžiosios palos geriau išlygina žemę. Šleifinių akėčių lanksčiosios palos intensyviau purena žemę.

KOBZARENKO vagonų pakrovimo įranga

Vagonų pakrovimo įranga skirta grūdų ar kitų birių produktų perkrovimui iš vilkikų puspriekabių ir kitų technikos priemonių į traukinių vagonus, kitas didelio tūrio talpas.

RICHIGER grūdų traiškytuvai

Prikabinami RICHIGER grūdų traiškytuvai - plastiko rankovių užpildymo mašinos, skirtos grūdų laikymo lauko sąlygomis plastiko rankovėse technologijai.

Valytuvai/ Šepečiai

KehrFix valytuvai / šepečiai – profesionalus pasirinkimas paprastai ir efektyviai teritorijų priežiūrai. Šie tvirtos ir paprastos konstrukcijos šepečiai pagaminti atlikti greitai ir kokybiškai priežiūros, valymo darbus. Tokie šepečiai skiriasi nuo plačiai naudojamų rotorinių šluotų tuo, kad labai paprastai uždedami / nuimami ir naudojami su bet kokia jūsų turima transporto ar darbo priemone.

RICHIGER grūdų kimštuvai

Prikabinami RICHIGER grūdų kimštuvai skirti grūdų laikymo plastiko rankovėse lauko sąlygomis technologijai.

KOBZARENKO krovinius išstumiančios puspriekabės

Krovinius išstumiančios puspriekabės Zavod Kobzarenko ATLANT skirtos įvairaus tankio biriems kroviniams vežti. Naudingos žemų patalpų užpildymui.

KOBZARENKO savikrovės ritinių puspriekabės

KOBZARENKO savikrovės ritinių puspriekabės skirtos ritinių surinkimui iš laukų, transportavimui ir iškrovimui. Pagrindinis privalumas - darbui su tokia puspriekabe reikalingas tik vienas traktorius ir jo vairuotojas.

RICHIGER grūdų iškrovimo mašinos

Prikabinama RICHIGER grūdų iškrovimo mašina E-6910 skirta grūdų laikymo plastiko rankovėse lauko sąlygomis technologijai.

Grūdų Sandėlių Įranga

„KMZ Industries“ grūdų bokštai, valomosios ir transporteriai, „Brice-Baker“ džiovyklos.

KOBZARENKO vagonų iškrovimo įranga

Vagonų iškrovimo įranga skirta grūdų ar kitų birių produktų perkrovimui iš traukinių vagonų į vilkikų puspriekabes, kitas technikos priemones ar didelio tūrio talpas.

Aitvarai nuo paukščių

Aitvarai apsaugai nuo paukščių žemės ūkyje.

BOGUSLAV Lauko purkštuvai

Lauko purkštuvai BOGUSLAV - patikimi ir patvarūs. Tai nepakeičiamas įrankis tręšimui ir kovoje su augalų kenkėjais ir ligomis įvairių dydžių laukuose. Jie pasižymi kokybišku purškimo proceso automatizavimu, energijos taupymu.